Весільна вечірка: модний формат свята

Якщо ви стильна молода пара і відчуваєте, що вам не дуже хочеться весілля у традиційному форматі, тоді вечірка саме для вас. Пропоную з’ясувати, на що звертати увагу, як вибрати локацію і чи потрібна вам вечірка? Відповіді – у цьому матеріалі.

Для початку визначте мету свого весілля. Ви хочете організувати статусний і пафосний захід чи головне – зібрати друзів і рідних, щоб в колі близьких провести неймовірний вечір? Якщо вам до душі другий варіант – робіть вечірку.

Весільна вечірка: модний формат свята весілля, підготовка, формат

Формат весільної вечірки – універсальний і підійде для будь-якої аудиторії і кількості гостей. Я обожнюю цей формат за демократичність, адже немає жодної прив’язки до традицій, обов’язкових елементів свята, які часто диктує класичний формат весілля. А головне – наречений і наречена можуть приділити увагу гостям, підкресливши важливість їх присутності на торжестві.

Отже, ближче до конкретики. Стандартний таймінг подібного заходу:

 • збір гостей, фуршет, спілкування ведучого і коротка інформація по вечора (1 година);
 • виїзна церемонія (1 година);
 • банкет (2-3 години);
 • вечірка (до 4 годин).

Як бачимо, відмінність в тому, що до стандартного таймінгу додасться останній пункт.

Що необхідно врахувати під час підготовки весілля у форматі вечірки

Головне – це локація. У теплу пору року краще всього вибирати місце, де є два з’єднаних зали: криті або відкриті (веранда). Головне, щоб вони були з’єднані і гості могли легко переходити з одного до іншого. Щоб дощ не зіпсував свято, краще брати комбінований варіант і підстрахувати себе. Маючи дві локації ми легко можемо на одній зустрічати гостей і організовувати фуршет, поруч – церемонію, а в основному залі – застілля.

Після банкетної частини стартує сама вечірка. Її початок найкраще ознаменує виступ кавер-бенду або артиста. А на веранді на той час вже підготують інтерактивну частину. Наприклад, футкорт:

 • бургери
 • гриль овочі і м’ясо
 • морепродукти
 • тропічні фреші
 • фруктові нарізки
 • дегустація вин
 • солодка вата
 • попкорн

Фантазія тут не зупиняється, а найголовніше, що гості самостійно вирішують, коли їм їсти, коли танцювати. А також це крутий варіант влаштувати лаунжевую атмосферу для спілкування з друзями, спільної участі в інтерактивах від ведучого …

Столи під час вечірки не потрібно прибирати, старші гості можуть там присісти і також поспілкуватися на приємні їм теми. Не бійтеся, що комусь буде нудно або нецікаво. Навіть якщо цей формат незвичний, старше покоління його сприймає відмінно, якщо їх дітям комфортно і вони щасливі. Адже потрібно впроваджувати щось нове.

Ведучий на весілля такого формату

Важливо, щоб ведучий не був основним артистом і зіркою цього свята. Важливе вміння працювати без мікрофона. Я завжди намагаюся стати частиною компанії, підтримуючи неформальну бесіду, задаючи тон щирості і невимушеності.

Ведучий – це не тільки конферанс і оголошення гостей / номерів / шоу, а один із гостей, який знає, що має бути далі за таймінгом, знає цікаві історії про гостей, їх імена і модерує свято. Ідеально, коли є можливість познайомитися з гостями заздалегідь, створивши спільний чат у Telegram або іншому месенджері. Саме так можна приготувати круті інтерактиви та сюрпризи одне для одного. А на самому заході ведучий весілля вже не буде чужим для гостей.

Резюмую. Якщо ви визначилися з форматом весільної вечірки:

 1. Навіщо? Показати статус і можливості або зробити акцент на душевності і продуманості свята?
 2. Це не щось катастрофічно нове. Це адаптація класичного банкету, але зі зміщенням акцентів на демократичну атмосферу.
 3. Виберіть правильну майданчик із вдалим плануванням для зонування свята.
 4. Не переймайтеся за те, як сприймуть цей формат батьки і гості. Перші будуть насолоджуватися, якщо задоволені молодята, другі – кайфують від свободи на святі і ненав’язливості.
 5. Ведучий на весіллі повинен бути універсальним бійцем: конферанс, неформальне спілкування, легкі інтерактиви.

Поділитися цим матеріалом

А ти як думаєш?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ще немає коментарів.