+8 ознак, що банкетна зала для вас ідеальна

Від банкетної зали залежить чимало: атмосфера, стиль і комфорт свята. Ловіть основні критерії вибору ідеальної локації для весілля.

1. Розташування 

Відразу подумайте, яка концепція весілля вам імпонує: заміський комплекс з виїзною церемонією і територією для прогулянок, або розпис в РАГСі і красивий ресторан в центрі міста?

По-друге, визначтесь, які локації хотілося б відвідати у день весілля, і прокладіть попередній маршрут. Враховуйте затори. Орієнтуючись на ці два пункти – розгляньте варіанти залів за критерієм віддаленості. Якщо вибираєте заміський комплекс – не забудьте організувати трансфер для гостей і орендувати номери для відпочинку. 

Пам’ятайте! Що менша віддаленість локації від міста, тим значнішою буде економія весільного бюджету і більше комфорту на етапі підготовки та реалізації.

+8 ознак, що банкетна зала для вас ідеальна

2. Позитивні відгуки

Одним з перших кроків під час вибору банкетної зали є читання відгуків на форумах і весільних порталах. Досвід інших пар може дати об’єктивну картину конкретного місця. Запитайте рекомендації і думку весільних фахівців, яких ви вже взяли у свою команду – найкращий зворотний зв’язок дадуть ті, хто бачить всю роботу зсередини. У цьому плані я завжди відверто розповідаю, де офіціанти ховаються на кухні, а де адмінстрація йде на зустріч для реалізації будь-яких креативних ідей. 

3. Ваша дата вільна

Перше, що варто уточнити під час вибору локації – це зайнятість. Не турбуйтеся, якщо з’ясувалося, що вибрані вами зали вже заброньовано. Дізнайся у банкетного менеджера, чи внесена передоплата за бронювання. Чимало пар просять “потримати дату” відразу кілька банкетних залів, але зробивши остаточний вибір, забувають зателефонувати і скасувати передзамовлення. Тому, завжди є шанс, що вам вдасться отримати бажану локацію!

Якщо ви вподобали певну банкетну залу, а вона зайнята – будьте більш гнучкими! Дізнайся про найближчі вільні дати, і вибери одну з них!

+8 ознак, що банкетна зала для вас ідеальна

4. Яка вартість ресторана

Розподілити весільний бюджет і розрахувати, скільки грошей ви можете витратити на оренду майданчика і банкет, слід в першу чергу. Після вибору – зателефонуйте і з’ясуйте вартість та умови проведення весілля у банкетного менеджера з урахуванням всіх додаткових оплат.

Які питання слід поставити менеджеру телефоном:

  • вартість оренди банкетного залу
  • вартість меню на одну особу
  • вартість оренди локації для виїзної церемонії, велкам і фото зони
  • корковий і сервісний збір
  • вартість обслуговування
+8 ознак, що банкетна зала для вас ідеальна

5. Якісне обслуговування

Переконайтеся, що команда закладу має досвід роботи з весільними банкетами, а співробітники привітні і йдуть на зустріч у вирішенні спірних питань. Познайомтеся з банкетним менеджером, дізнайтеся, чи буде він особисто присутній у день весілля. Частенько бронювання відбувається з одним адміністратором, а на заході – зовсім інша людина. І всі усні домовленості зникають. Намагайтеся максимально детально прописати всі нюанси із закладом в договорі і додатках до нього.

6. Вдале банкетне меню

Враховуючи, що тривалість банкету становить мінімум 5 годин -середня вага банкетного меню на 1 людину має складати близько 1,5 кг. Спробуйте особисто продегустувати деякі страви, щоб оцінити подачу і смак. Роблячи підбір меню – попросіть банкетного менеджера показати фотографії того, як виглядає подача страв.

7. Додаткові приміщення на випадок поганої погоди

Дізнайся про можливість використання додаткових вільних залів на території банкету, коли приїдете на перегляд зали. Доступність такого приміщення є великим плюсом, на випадок негоди туди легко перенести виїзну церемонію або велкам зону. Часто великі тераси стають локацією для виїзної церемонії. Бажано, щоб приміщення було світлим і нейтральних кольорів. Дізнайтеся про умови бронювання та вартість оренди, щоб бути готовими до моджливих форс-мажорів.

+8 ознак, що банкетна зала для вас ідеальна

8. Місткість зали

На етапі вибору локації варто знати максимальну кількість гостей, щоб не помилитися з розміром зали. Якщо підч час перегляду зали виникає сумнів про те, що місця малувато – варто розглянути інші варіанти.

Враховуйте, що крім столів і стільців потрібно залишити місце для танців, DJ і апаратури, екрана чи проектора, зони солодкого столу і велкам зони. Потрібно передбачити, щоб гості та офіціанти могли безперешкодно проходити між столами і ходити залою.

Поділитися цим матеріалом

А ти як думаєш?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ще немає коментарів.